"לחקור את הנדנדה: יצירת קשרים עמוקים יותר עם זוגות"

חקירת אורח החיים הפוליאמורי וקיום מערכות יחסים בהסכמה ולא מונוגמיות מתבררות כפופולריות יותר ויותר ככל שאנשים מחפשים קשרים עמוקים יותר וחקירה מינית. סווינגרים – זוגות המקיימים פעילות מינית עם זוגות אחרים – הם אוכלוסייה כזו המעורבת במערכות יחסים לא מונוגמיות.
banot-hamot.co.il

עבור רבים, הרעיון של נדנדה מעלה תמונות של זוגות בבר, מחפשים נואשות לאסוף אדם שלישי שיצטרף אליהם ללילה. עם זאת, נדנדה היא הרבה יותר מזה. סווינגרים עוסקים בפעילות בהסכמה הדדית במטרה לחפש צורות חדשות של ביטוי מיני. כפי שהם ניסחו זאת בצדק, הם "פתוחים להיות פתוחים".

כאשר הם מאורסים נכון, סווינגרים מסוגלים ליצור מערכות יחסים כנות ושקופות שבהן כל זוג מכבד הדדית את הגבולות של השני. בנוסף, הם מספקים הזדמנות לחקור עומקים שונים מבחינה מינית, רפואית ורגשית.

השינוי המתרחש בנפשם של זוגות הוא אבן הפינה של מערכות יחסים מתנדנדות. בשינוי זה, זוגות מגיעים להבנה שיש דרכים נוספות לבטא את האינטימיות שלהם מחוץ למערכת יחסים מונוגמית גרידא.

מחקרים הראו כי זוגות המקיימים מערכות יחסים בהסכמה ולא מונוגמיות הם לעתים קרובות מסופקים יותר מבחינה מינית ומקיימים יחסים מיניים בריאים יותר מאלה הנמצאים במערכות יחסים מונוגמיות. דו"ח משנת 2011 הראה כי סווינגרים קיבלו ציונים טובים יותר במבחנים פסיכומטריים מאשר אנשים מונוגמיים, מה שמוכיח שיש להם הערכה עצמית בריאה יותר והם מסוגלים להתמודד טוב יותר עם לחץ.

למרות שאורח החיים המתנדנד הופך מקובל יותר בקרב הזרם המרכזי של החברה, קהילות מסוימות עדיין חוששות ממנו. זוגות רבים נשארים באפלה כשזה מגיע לניסיון להתנדנד, כי הם חוששים משיפוטיות, סטיגמה והרס מערכות יחסים. עם זאת, חשוב לציין כי זוגות מתנדנדים הם חלק מהזוגות הבטוחים והמקורקעים ביותר שיש.

בסופו של דבר, זה תלוי בכל זוג להחליט אם הם רוצים לחקור את אורח החיים הזה ועד כמה הם מרגישים בנוח לדחוף את הגבולות המיניים שלהם ולחקור את מערכת היחסים שלהם. נדנדה היא דרך מצוינת עבור זוגות להתקרב זה לזה ולקצור את היתרונות הפסיכולוגיים והמיניים שמגיעים יחד עם זה. זוגות שאולי שוקלים להתנדנד צריכים לעשות את המחקר שלהם ולוודא שהם מרגישים בנוח ובטוחים עם הרעיון לפני שהם עושים את הצעד.

"לחקור את הנדנדה יצירת קשרים עמוקים יותר עם זוגות"

היתרונות הבריאותיים של אוננות

היתרונות הבריאותיים של אוננות

אוננות היא התנהגות מינית נפוצה המתרחשת לאורך כל החיים. למעשה, עד 95% מהגברים הבוגרים ו -40% מהבוגרות מדווחים כי אוננו לפחות פעם אחת בחייהם. למרות שכיחותה, אוננות נותרה נושא נחקר ונתפסת לעתים קרובות עם שליליות וסטיגמות. זה צריך להשתנות. הבנה טובה יותר של היתרונות הבריאותיים של אוננות יכולה לא רק לעזור להפחית את הבושה הקשורה אליה, אלא היא יכולה גם להוכיח תועלת לבריאות הגופנית והנפשית הכללית.

מהי אוננות?

אוננות, המכונה גם גירוי עצמי או עינוג עצמי, היא פעולה של גירוי איברי המין של האדם להנאה מינית. זה יכול לכלול שימוש בידיים, ויברטורים, חפצים או שיטות אחרות. בעוד אוננות מתייחסת בעיקר לפעולה של גירוי עצמי של איברי המין כדי להשיג הנאה מינית עם או בלי אורגזמה, זה עשוי לכלול גם פנטזיות מיניות או פעילויות כגון דמיון או ליטוף של חלקים של הגוף מלבד איברי המין.

היתרונות הבריאותיים הפיזיים של אוננות

ישנם יתרונות בריאו

פנטזיות ארוטיות: לחקור את התשוקות הפרועות ביותר שלנו

פנטזיות ארוטיות לחקור את התשוקות הפרועות ביותר שלנו

פנטזיה ארוטית היא אמנות חקירת הרצונות, הצרכים והתשוקות הפרועים ביותר שלנו. זה יכול להיות אמצעי להתעמק בכמיהות העמוקות ביותר שלנו ולעסוק בפעילויות שהאני המודע שלנו לא היה יכול לעסוק בהן ביום אחד. בעולם שבו לחצים חברתיים מגבילים לעתים קרובות את יכולתנו לבטא את האני האמיתי ביותר שלנו, פנטזיה יכולה להיות דרך רבת עוצמה לשחרר עכבות ולחצות גבולות יומיומיים.

בבסיסה, פנטזיה ארוטית היא דימוי מנטלי מודרך (או דימויים) המעוררים הנאה מינית. למרות שהפנטזיות של כל אדם הן ייחודיות, כמה תחומים שנחקרו לעתים קרובות כוללים שעבוד וחילופי כוח, BDSM, משחקי תפקידים, מציצנות ואקסהיביציוניזם. עם זאת, רוחב היריעה של הפנטזיה הארוטית משתרע הרבה מעבר לנושאים משותפים אלה. לאנשים יש את היכולת לחקור כמעט כל דבר הקשור לחוויה האנושית, לעתים קרובות מוגבל רק על ידי גבולות הדמיון שלהם.

פנטזיה ארוטית יכולה להיות חלק בלתי נפרד מהקמה ותחזוקה של יחסי�

להתפנק במותרות של חברות פרטית עם נערות ליווי

להתפנק במותרות של חברות פרטית עם נערות ליווי

קל ונוח להתפנק בקצת כיף למבוגרים עם נערת ליווי. נשים מקצועיות אלה מציעות חברות ואחריות כמערכת יחסים פרטית ללא מחויבות. בין אם אתם מחפשים מפגש קצר, חברתה של דיווה מרשימה לערב, או מחפשים לתבל בילוי לילי, תוכלו להפיק את המרב מהחוויה שלכם עם נערת ליווי.

במשך מאות שנים, חברות שמרו על הסדר דיסקרטי של שירותי בידור פרטיים. טבעם אולי השתנה, אבל מטרת הליבה נשארה. בין אם זה מלך וחצר, מיליארדר ודוגמנית אופנה, או ג'ו ממוצע ונערת טלפון, המטרה זהה; להתמכר להנאה וחברות בגבולות הסודיות ושיקול הדעת.

כיום, זה הרבה יותר קל מאי פעם למצוא בן לוויה מתאים באמצעות סוכנות מבוססת. הם לא רק אמינים ואמינים, אלא גם מציעים מבחר רחב של בנות עם רקע שונה ואישיות שונה, כל אחד שואף להפוך את הזמן שלך יחד מהנה ומהנה ככל האפשר.

אז, איך אתה הולך על הזמנת נערת ליווי? הכל מתחיל בחיפוש מקוון או הפניה ממישהו שהשתמש בשירותיו בעבר. ביצוע מחקר על הסוכנויות, הת�

פורטל נערות ליווי למבוגרים בלבד - שירותי ליווי מסביב לשעון בכל רחבי ארץ ישראל עם כל משרדי הליווי הכי טובים
פורטל נערות ליווי למבוגרים בלבד